AsekS.Org

Superglide Cherry

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1243
111.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Superglide Cherry Özellikleri

SUPERGLIDE CHERRY Akışkan keyif 75 ml tüp SU BAZLI VİŞNE AROMALI KAYGANLAŞTIRICI MADDE Vücutta kayganlık hissini kuvvetlendirir, özellikle kondom ve lateks ürünlerle kullanımı kolaylaştırır. ÜRÜN BİLGİLERİ: SUPERGLIDE çok yüksek standartta kaliteli kayganlaştırıcı bir maddedir. İnanılmaz şekilde vücutta kayganlık sağlar. Uzun zamana yayılı olarak da kullanılabilir. İçindeki malzemelerin kalitesi ten için çok hoştur. SUPERGLIDE özellikle kondom, masaj ekipmanları, hijyenik prezervatif ve lateks ürünlerle beraber kullanıma uygundur. Suda eriyebilir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. KULLANIM VE MİKTAR: Vücudunuzun istediği bölgesine bir miktar SUPERGLIDE sürün. Optimal etkisinden emin olmak için eşit miktarda ve yumuşakça masaj yapılmalıdır. UYARI: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temasından kaçınınız. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.



Superglide Cherry 75 ml

Vişne ve aşk...

Vişne aromalı Superglide Cherry! Bayanlar fantezileri daima severler... İşte karşınızda işinize yarayacak bir ürün daha. Superglide Cherry Kayganlaştırıcı Jel, size çok özel anlarınızda eşlik edecek, hazzınızı arttırıp işinizi kolaylaştıracak bir üründür.

Akışkanlık özelliği sayesinde partnerinize çok yardımcı olacak olan Superglide Cherry 75'ml lik tüpünde Aseks.com tarafından sizler için ithal edildi. Teninizi rahatsız etmeyecek bir yapıda üretilen ürün aynı zamanda iki taraflı alınan zevki de arttırır çünkü kayganlaştırıcı özelliği sinirleri hiç olmadığı kadar uyarır.

Şimdi sizler de bu harika jele sahip olmak için derhal Aseks güvencesiyle siparişlerinizi verebilirsiniz.

Uyarı: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temastan kaçının. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab