AseKs.Org

Solid Solution

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-739
227.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Solid Solution Özellikleri

Vantuzlu Realistik Penis
Her türlü zemine kolaylıkla yapışmasını saglıyan özelliği sayesinde realistik penis kullanım acısından kullanıcılarına kolaylık saglamaktadır. Kademeli titreşim özelliğiyle farklı tatlar yaşamanıza ımkan saglıycaktır.Solid Solution

Hayallerinizi kısıtlamayın!

Bayanların yalnız gecelerini biraz daha renklendirecek, Vantuzlu Realistik Penis.. Size vereceği o muhteşem hazıı yanında haz ile daha tatmin edişi ve titreşimiyle üstelik kalınlığı ve uzunluğuyla tam istediğiniz penis özelliklerine sahip. Aseks.com sizlere hayallerinizi sınırlamamanızı tavsiye ediyor!

Solid Solution'u biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz? Hemen hemen  her türlü zemine yapışan yapısı ile kadınların aldığı zevki maksimum düzeye çıkaran ürün, orgazm olmanızı da oldukça kolaylaştırıyor. Realistik Vibratörler kategorimizde satılan Kıdemli titreme özellikleri sayesinde bayanlara çok farklı tatlı hazlar yaşatma imkanı verecek.

Şimdi sizler de Aseks.com güvencesiyle Solid Solution Realistik Vibratöre sahip olmak için derhal sipariş verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab