AseKs.Org

Sculp Silikon Uyarıcılı Çatal Vibratör - Mor

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-795
353.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Sculp Silikon Uyarıcılı Çatal Vibratör - Mor Özellikleri

Silikon klitoris uyarıcılı çatal vibratör. Ucu tırtıklı, boğumlu anal uzantısı ve öndeki klitoris uyarıcısı ile aynı anda bir çok noktadan uyarılmanıza ve hassasiyetiniz en üst düzeye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Tek tuşla kontrol edilebilen Led´li titreşim motoru ve 10 farklı titreşim ritmine sahiptir. Bu özellik farklı deneyimler yaşamanıza yardımcı olabilir. Su geçirmezdir. Bu sayede duş, banyo, jakuzi veya havuzda kullanılabilir. Dip kısmında bulunan vatuzu sayesinde pürüzsüz yüzeylere sabitlenebilir ve eller serbest olarak kullanılabilir. Yumuşak %100 silikon malzemeden üretilmiştir ve %100 cilt dostudur. 17 cm uzunluğundadır.Sculp Silikon Uyarıcılı Çatal Vibratör - Mor

Yalnız gecelerinize çare!

Siz de istediği cinsel hazları yaşayamayan ve stres sahibi kadınlardan iseniz, Sculp Silikon Uyarıcılı Çatal Vibratör, Stil Vibratör kategorisindeki doğru ürünlerden!

17 cm büyüklüğündeki ürün sizleri tatmin etmek için her detaya sahip! Örneğin Sculp'un özel motoru sayesinde Klitorisinize de ulaşabilir ve hiç yaşamadığınız hazlara şahit olabilirsiniz. Vatuz özelliğiyle her yere yapışabilen ürün, değişik fantezilerinize de bu sayede imkan sağlıyor.

10 farklı çeşit titreşim modu bulunan Stil Vibratör Sculp mor rengiyle de özel tasarıma sahip ürünler arasında.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab