AseKs.Org

Perfect Anchor G Noktası Uyarıcılı Vibratör

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-059
197.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Perfect Anchor G Noktası Uyarıcılı Vibratör Özellikleri

3 İşlevli Titreşimli G Noktası Vibratörü Özel ten dokusu yumuşaklığındaki malzemeden üretilmiştir. 3 hız kademeli titreşim motoruna sahiptir. G noktasını uyaran, zevk ve haz alımının çok üst değerlere çıkmasına yardımcı olan orgazma giden yolu kısaltan özellikte bir anatomik yapısı vardır. 3 adet çıkıntıdan oluşur. Dudaklara ve klitoris bölgesine masaj yapan süper yumuşak tırtıllı çıkıntılar sayesinde zevkli fırçalama duygusu yaratır. 3. kısım sürtme yolu ile anal zevk alımını arttırma özelliğindedir. Boğumlu yapısı ile her ilerleyişinde veya geri çekilişinde farklı hazları bir anda yaratma özelliğindedir. Boy: 15.2 cmPerfect Anchor G Noktası Uyarıcılı Vibratör

Kaliteyi seven bayanlar için üretilen Perfect Anchor G Noktası uyarıcılı Vibratör sizler için özel olarak ten dokusundan üretilmiş, yumuşacık malzemesi olan 3 farklı titreşim hızı bulunan bunlarla kalmayıp G noktasını bilen ve tanıyan bir ürün olan Perfect Anchor, sizleri zevkten çıldırtacak!

Klitoris'e hafif ve etkili masajıyla gerçek cinsel ilişkide dahi almadığınız zevki alabileceğiniz Perfect Anchor, aynı zamanda anal bölgeye'de uygundur. Boğumlu yapısı sayesinde ileri geri her giriş çıkışında size ayrı zevkler tattıracak Perfect Anchor Aseks.com güvencesiyle siparişlerinizi bekliyor.

Perfect Anchor G Noktası Uyarıcılı Vibratör boyu 15 cm'dir.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab