AseKs.Org

Ultra Douche Delight

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-368
340.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Ultra Douche Delight Özellikleri

Anal Temizlik Pompası Ultra Douche Delight 17,8 cm uzunluğunda 2 farklı başlığı ve mini vibratörü ile temizlik pompası sizi anal sekse hazırlar. Seks partneriniz ile yapacağınız anal seks öncesi temizliği için veya vibratör kullanmadan önce kullanabileceğiniz, bölgesel temizlik pompası. Ürünü kullanmadan önce ve kullandıktan sonra sıcak ve sabunlu su ile içi ve dışı iyice temizlenmelidir.

Anal sekste temizlik isteyenler için özel, anüsten girilerek kullanılan, daha temiz bir dübürden seks zevki yaşayabilmenizi sağlayacak çıkarılabilen harici uçlu anal temizleme pompası. Anal ilişki öncesi pompa içerisi su doldurularak anüs girişinden içeri doğru püskürtülerek kullanılır.
Vibratörlü Anal Temizlik Kiti anal sekste hijyen için en iyi seçenektir. Farklı başlıkları ile her biri farklı hisler yaratan Ultra Douche Delight Vibratörlü Anal Temizlik Kiti hem hazzı arttırmak, hem de anal ilişki öncesi temizlik sağlamak için kullanılabiliyor. İçine doldurulabilen su ile maksimum anal hijyen sağlayan Ultra Douche Delight- Vibratörlü Anal Temizlik Kit; titreşim veren tavşan vibratörü, büyük temizleme pompası, anal kullanıma özel parçası ve G noktası uyarımı için kıvrımlı başlığı ile çok özel bir setten oluşuyor.
Anal Temizlik Pompası Hakkında Tavsiyeler
Cinsel sağlık ürünler doğal yapısını ve doku özelliğini kaybetmemesi için su bazlı veya silikon içerikli kayganlaştırıcılar ile kullanılmalıdır. Vazelin gibi yağ içerikli kaydırıcılar ile kullanılması önerilmez.
Anal Temizlik Pompası Temizlik ve Bakımı
Ürünü güneş ışığına maruz bırakmayınız. Cinsel ürünler saf sabun ve su ile temizlenmelidir. Alkol, deterjan, sıcak su gibi ürünlerle kesinlikle temizlenmemelidir.

Anal temizlik pompası siparişleriniz kesinlikle içeriği hiç bir şekilde belli olmayacak şekilde paketlenip size ulaştırılır. Online satış sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen gizli paketler içerisinde size teslim edilecektirKullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab