AseKs.Org

Superglide Strawberry

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1246
111.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Superglide Strawberry Özellikleri

SUPERGLIDE STRAWBERRY Akışkan keyif 75 ml tüp SU BAZLI ÇİLEK AROMALI KAYGANLAŞTIRICI MADDE Vücutta kayganlık hissini kuvvetlendirir, özellikle kondom ve lateks ürünlerle kullanımı kolaylaştırır. ÜRÜN BİLGİLERİ: SUPERGLIDE çok yüksek standartta kaliteli kayganlaştırıcı bir maddedir. İnanılmaz şekilde vücutta kayganlık sağlar. Uzun zamana yayılı olarak da kullanılabilir. İçindeki malzemelerin kalitesi ten için çok hoştur. SUPERGLIDE özellikle kondom, masaj ekipmanları, hijyenik prezervatif ve lateks ürünlerle beraber kullanıma uygundur. Suda eriyebilir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. KULLANIM VE MİKTAR: Vücudunuzun istediği bölgesine bir miktar SUPERGLIDE sürün. Optimal etkisinden emin olmak için eşit miktarda ve yumuşakça masaj yapılmalıdır. UYARI: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temasından kaçınınız. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.Superglide Strawberry

Akışkanlığın keyfi!

Kaliteli ürünleri tercih ederek kendinize bir iyilik yapın. İşte Superglide Strawberry dünyada en çok tutulan çilekli sürümüyle karşınızda. Şimdi siz de bu harika ürünün neler içerdiğine bir gözatın. Öncelikle müthiş çilek aroması yanı sıra kayganlaştırıcı özelliği de üst düzey olan SuperGlide Strawberry Kayganlaştırıcı Jel Aseks.com ithali olarak siz değerli müşterilerimizin siparişlerine hazır.

Partnerinize bir iyilik yapmak, onu bu harika kayganlaştırıcının verdiği cazip zevkle donatmak için ne bekliyorsunuz?  Verdiği ekstra kayganlaştırıcı hissiyle işi kolaylaştırması yanı sıra sinirlere temas ederek alınan hazzı da arttıran ürün, aynı zamanda çilek aromasıyla da kendi fanlarını çoktan oluşturmuş durumda!

Uyarı: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temastan kaçının. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab