AseKs.Org

Sitting Şişme Kadın

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-214
244.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Sitting Şişme Kadın Özellikleri

Sitting Doll Şişme Manken Kullanımı
Kullanımından sonra ılık su ve beyaz sabun ile yıkayınız. Daha gerçekçi zevkler ve ürünnü doğal yapısının korunması için kayganlaştırıcı jeller ile beraber kullanılması tavsiye edilir.
  Sitting Doll Şişme Manken Hakkında
Ürünlerin doğal yapısının korunması ve hijyenik kalması için üretici firmalar tarafından, ürünlerin birçoğunda doğal koruyucu maddeler konulmuştur. Bu nedenle ürünlerin ilk kullanım öncesi yıkanması tavsiye edilir. Ürünlerin kendine özgü doğal yapısını ve doku özelliğini kaybetmemesi için Su bazlı veya silikon içerikli kayganlaştırıcılar ve prezervatif ile kullanılması tavsiye edilir. Yağ içerikli kaydırıcılar ile ( bebe yağı, losyon, vazelin vb ) kullanılmamalıdır. Cinsel oyuncaklar saf sabun ve su ile temizlenmelidir. Alkol, deterjan vb. gibi ürünlerle kesinlikle temizlenmemelidir.Sitting Şişme Kadın


Doğal yapısının korunması ve hijyenik kalması için doğal koruyucu maddeler konulmuştur.Silikon yapısıyla muhteşem haz verir.


Sitting Şişme kadın kullanımdan sonra ılık su ile temizleyiniz.Su bazlı silikonu sayesinde içerikli kayganlaştırıcı ve prezervatif ile kullanılması tavsiye edilir.Kullanımı basit ve kolaydır.


Aseks.com güvencesi ve en uygun fiyatlarıyla sizlere sunmaktan gurur duymaktadır.Sipariş vererek ürünümüze sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab