AseKs.Org

Deri Kırbaç

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-965
171.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Deri Kırbaç Özellikleri

Çok özel tasarlamış seksi fantazilerinizi yapabiliceginiz orjinal deri kırbaçlar sitemizde her çeşit mevcuttur. Çok kullanışlı deri kırbaç çeşitleri avrupadan ithal edilmiş ve bay bayanlara göre yapılmıştır.Deri Kırbaç

İstediğiniz biraz daha fazlası mı?

O zaman sorun yok. Aseks.com sizler için kaliteli suni deriden yapılan ve tüm dünyada satışı bulunan Deri kırbacı ithal etti. Çeşitli fantezilerinizi yaşamak ve yaşatabilmek için bazen araçlar gerekir. Sekste psikolojik hazzın, fiziksel hazdan daha etkili daha kalıcı ve daha unutulmaz olduğu klinik araştırmalarca öngörülmektedir. İşte şimdi sizlere bu fantezilerinizi gerçekleştirecek ürünlerimizden biri olan Sado Mazo ürünü Deri Kırbacı siparişlerinize sunuyoruz.

Harika gecelerinizde fantezilerinizi yaşamak için araç olarak kullanabileceğiniz ürünlerden olan Deri Kırbaç, psikolojik olarak eksik yönlerinizin de tatmin olmasını sağlayacak anlar yaşatabilir. Bayanların da erkeklerin de ayrı fantezilerinin ortak noktası olan ürünlerden biri olan Deri kırbaç fantezisi'ni gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey sipariş vermek.

Haydi ne bekliyorsunuz! Kabuğunuzdan çıkarak yeni sulara yelken açmayı deneyin ve fantezilerini gerçekleştiren şanslı insanlar arasına katılın. Aseks müşterileri ne yapacağını bilir!

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab