AseKs.Org

HOT Rhino Power Spray 10ML.

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1234
161.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

HOT Rhino Power Spray 10ML. Özellikleri

RHINO basarili bir sekilde erken bosalmayi engelleyebilen bir spreydir. RHINO ile uzun ve devamli cinsel iliskiye girebilirsiniz. Modern dermatolojik reçeteler ile binlerce yillik Çin hekimliginin tecrübesinin kombinasyonu ile RHINO´nun önlenemez etkisi yayilir ve efektif olarak erken bosalmayi önleyebilir. KULLANIM: RHINO Spreyi cinsel iliski öncesinde ince bir tabaka halinde penisin ucuna ve altina (penisin sünnetli yeri) sıkınız ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklasik 15 dakika sonra RHINO Sprey iyice emilmis olur ve etkisi tam olarak ortaya çikmaya baslar. RHINO sprey cinsel iliski öncesi penisin sıkılan yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO spreyi etkisi iliski öncesi kisa araliklarla kullanarak arttirmak mümkündür. RHINO sprey konsantre edilmis formulüyle diger spreylerden daha uzun ömürlüdür. UYARI !! : RHINO spreyi çocuklarin ulasamayacagi bir yerde muhafaza edin! Gözlere ve açik yaralara sürmeyin. Soguk, kuru ve isiktan korunmus bir sekilde muhafaza edin! Hamilelik süresince kullanmayiniz.HOT Rhino Power Spray 10ML.

Erkenden bitmeyecek.

Erken boşalma çoğu erkeğin yaşadığı umut kırıcı, tatminsiz, zamansız sorunlardan biridir. Partnerinizi tatmin edememek, sizi farketmeden kendinize karşı güvensiz kılmaya zorlayabilir. Bu soruna dur demeniz, yaşadığınız sorunlar kadar zor değil.

HOT Rhino Power Spray 10ML. sizler için Aseks.com tarafından ithal edilmiş bir üründür. Bu harika geciktirici sayesinde deneyimlerinizin sürüsini uzatabilir, kendinizi ve partnerinizi gerçek tatminlerle buluşturabilirsiniz. Uzun ve devamlı cinsel ilişkiye girmek istiyorsanız bu ürünü denediğiniz için pişman olmayacaksınız.

Nasıl Kullanılır: Rhino Sprayi cinsel ilişki öncesi, masaj eşliğinde penisinizin ucuna ve altına ince bir tabaka halinde sürünüz. 15 dakika içerisinde spray iyce emilmiş olur ve etkisiyle karşılaşırsınız.İlişki öncesi aralıklarla bu işlemi uygulamak etkisini daha da arttırabilir. Tek dikkat etmeniz gereken durum ilişkinin hemen öncesinde penisin sıkılan yerlerinden sprayin temizlenmesi gerektiği.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab