AseKs.Org

R-Pioxx

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-503
197.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

R-Pioxx Özellikleri

R-Pioxx Herbal Mixture Bitkisel Geciktirici Kapsül Nedir, Erken boşalmaya karşı yepyeni bir ürün olan R-Pioxx bitkisel geciktirici kapsül ile yaklaşık 1 gün süre ile cinsel ilişkide gecikme etkisini hissedebilirsiniz. R-Pioxx Bitkisel Geciktirici Kapsül erkeklerin en büyük kâbusu olan erken boşalma sorununa karşı çok etkili bir çözüm olabilir. R-Pioxx Bitkisel Geciktirici Kapsül Kullanımı; Cinsel ilişkiden 1,5-2 saat kadar önce bol su ile 2 kapsül alınır. Etkisi bir gün süre ile devam edebilir. Normal Kullanımı 2 kapsül olup, erken boşalma sorunu ciddi olan hastalarda 3 veya 4 kapsül kullanılabilir. R-PİOXX BİTKİSEL GECİKTİRİCİ KAPSÜL İLE ERKEKLER CİNSELLİĞİ, SÜRTÜNME İLE ORTAYA ÇIKAN HAZ ALMA DUYGUSUNU KAYBETMEDEN UZUN DAKİKALARCA DOYASIYA VE HİSSEDEREK YAŞAYABİLİRLER. Bir Paket Ürün içeriği; Toplam 9 adet bitkisel geciktirici kapsül.R-Pioxx

Geciktirici bitkiler.

Yüzyıllardır her tedavinin anahtarı bitkiler ve birleşimleri olmuştur. Eski zamanlardan beri bitkilerle yapılan kürler insanlığa birçok fayda sağlamıştır. Çağımızın da problemlerinden biri olan erken boşalma sorunu, bitkilerin gücüyle kontrol altına alınabilecek hale gelmiştir. Zamanın şartları hava, su, mevsimsel kaymalar ve stres, erken boşalma sorununuza destek veren durumlardır.Fakat doğanın verdiği sorunlar, doğa tarafından geri alınabilir.

R-Pioxx Herbal Mixture isminden de anlaşılacağı üzere bitkisel karışımlardan oluşmuş bir kapsüldür. Aseks.com tarafından sizler için ithal bu kapsül yaklaşık 1 gün süresince sizi size bırakacak, istediğiniz zaman boşalmanın keyfini yaşatacak. Bütün dakikaların size ait olduğu ve partnerinizle aynı zamanda o duyguyu yaşabileceğiniz bir an yaratacak olan bu kapsüller, 9 adettir.

Nasıl Kullanılır: Cinsel ilişkiden 1,5 saat önce bol su ile 2 kapsül almanız yeterli olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab