AseKs.Org

Ziroll Epimedium Tablet

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-505
74.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Ziroll Epimedium Tablet Özellikleri

Her erkeğin cinsel yaşamını daha aktif ve daha renkli yaşaması için formüle edilmiştir.Aynı zamanda erken boşalma ve sertleşme (geç ereksiyon) sorunlarında güvenle kullanabileceğiniz etkili bir bitkisel destektir. İçeriğindeki ürünlerin tamamı kalite analiz sertifikasına sahip bitki ekstratlarıdır. Ziroll Epimedium Tablet; - Cinsel isteğinizi arttırarak seksteki performansınızı maksimum düzeye çıkarabilir. - Orgazm duygusunu daha güçlü yaşatabilir. - Sizi kısa sürede birden fazla ilişkiye hazır durumda tutabilir. - Erken boşalma riskini azaltabilir. - Epimedium tablet, Penise giden damarlardaki kan akışını arttırarak, daha sert ve uzun süreli ereksiyon sağlayabilir. Kullanım şekli; Ziroll Epimedium Tablet; cinsel ilişkiden yaklaşık 1 saat önce, 1 tablet bol su ile alınır. Etkisi 2 gün süresince (azalarak) devam eder. 

Ziroll Epimedium Tablet

 

Sana aşkım maksimum!

İnsanlar daima sorunlarla boğuşur ve geceler onlara verilmiş hediyeler gibidir. Partnerinizle rahatlamak, onunla şehvetli bir gece geçirmek aklınızdaki tüm sorunları o odanın dışında tutmak; bunların hepsini hakediyorsunuz. Hemde korkusuzca.

Bir düşünün erken boşalma yok, sertlikten ötesiniz, kaya gibisiniz hepsi Ziroll Epimedium Tablet sayesinde mümkün. Aseks.com tarafından ithal bu ürün tamamen bitkisel olup cinsel gücünüzüde arttırmak için özel olarak üretilmiştir. Aktif ve güçlü. Neden bir orgazmla yetinesiniz ki dahası dahası çok dahası sizin olabilir.

Nasıl Kullanılır: Cinsel ilişkiden yani o odaya girmeden yaklaşık 1 saat önce bol su ile 1 tablet almanız yeterli üselik etkisi 2 gün boyunca azalarak devam edecek.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab