AseKs.Org

Cute Action

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-019S
141.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Cute Action Özellikleri

Love Clone RX teknolojisi ile üretilmiş penis uzatıcı kılıf. Tırtıklı ve dolgulu uç yapısı ile cinsel aktivitelerde partneriniz tarafından daha fazla uyarılmasına yardımcı olur. Son derece yumuşak ve % 100 medikal silikondan üretilmiştir. Herhangi bir alerjiye ve yan etkiye neden olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Large-Medium-Small olarak 3 ayrı boy seçeneği olan bu ürün Büyük Boy´dur ve 12.7 cm uzunluğundadır. 

Cute Action

 

Artık penisiniz uzun olacak.

Belkide ihtiyacınız olan fantezi dolu bir gecedir. Belkide bu aklınızı boşaltacak tek şeydir, neden olmasın? Partnerinize ve kendinize ayıracağınız özel bir gece, bütün düzeninizi değiştirip, hem sizi hemde onu yenileyebilir.

Cute Action sayesinde mümkün olacak olan bu durumlar, Aseks.com tarafından sizler için ithal edilmiştir. Tırtıklı yapısı ve dolgulu ucuyla yepyeni bir deneyime adım atmak üzere olabilirsiniz. Partnerinizin aldığı hazzı gördükçe sizin hazzınız da büyüyecek. Ayrıca Fantazy Driver %100 medikal silikondan üretilmiş olup tamamen sizin sağlığınız düşünülerek imal edilmiştir. 3 ayrı boyutta olan bu ürün küçük boydadır.

Bu haz dolu deneyime daha fazla gecikmeyin.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab