AseKs.Org

Magic Crystal Orgazm Seti - Mor

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-055
278.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Magic Crystal Orgazm Seti - Mor Özellikleri

Sleeve ve Finger Orgazm ve Uyarıcı Silikon Halka Seti Toplam 18 parçadan oluşmaktadır. 2 adet penis kılıfı 4 adet penis halkası 6 adet parmak kılıfı 6 adet parmak halkası Tüm parçalar farklı şekillere sahiptir ve sizlere farklı deneyimler yaşatabilir. Kadınlarda zevk arttırmaya, erkekler ise daha sert bir ereksiyon yaşamanıza yardımcı olur. Not: Her kullanım sonrasında ılık su ve beyaz sabun ile temizleyiniz. Kesinlikle güneş altında bırakmayınız. Sıcak kaynar su ve deterjan kullanmayınız. 

Magic Crystal Orgazm Seti - Mor

 

Baylar bayanlar açılmasın aralar.

Karşılıklı cinsel tatminsizlik yüzünden araları açılan birçok çift bulunmaktadır. Cinsel hayatlarında yaşadıkları tatminsiz, yetersiz deneyimler yüzünden de birbirlerinden uzaklaşabilmektedirler. Bu durum her iki tarafı hem cinsel hayattan hemde yaşadıkları hayattan uzaklaştırabilmektedir. Bütün bunlara dur demek için kendilerini ve eşlerini yeniden uyaracak ve cinsel anlamda daha sağlam yapacak fantazi ürünlerine ihtiyaç duyabilirler.

Magic Crystal Orgazm Seti mor rengiyle sizler için böyle durumlara çare olmak üzere Aseks.com tarafından ithal edilmiştir. Bayanlardaki uyarımı kuvvetlendirmek, erkeklerdeki ereksiyon sorunlarına çare olmak üzere üretilen bu ürün 18 parçadan oluşan bir settir. İçerisinde 2 adet penis kılıfı, 4 adet penis halkası, 6 adet parmak kılıfı, 6 adet parmak halkası bulunmaktadır. Bütün bu birer birer önemli parçaya birarada sahip olmak istemez misiniz? Hemde ılık su ve beyaz sabun ile temizlediğiniz sürece uzun zamanlar sizi yalnız bırakmayacaklar.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab