AseKs.Org

MOTORSİKLETLİ KIZ

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0498
23.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

MOTORSİKLETLİ KIZ Özellikleri

 Eva discoda çamur güreşi yapmaktadır. Buradaki ödül motorsiklettir ve onu alır. Yolda kendisi gibi motorlu iki kişiye rastlar ve onları evine davet eder. Erkek ile beraber olur ve beraberce dışarıya gezmeye giderler. Eva yolda arabası bozulan birini evine kadar bırakır ve onlarda onu yemeğe davet ederler. Böylece beraber olabileceklerdir. Üçü bir arada sevişmeye başlarlar. Sabah olduğunda Eva'yı başka bir süpriz bekler. Evde bir erkek daha vardır ve onunla zorla ters ilişkide bulunurlar. Elindeki Harley'i de almak isterler. Tam Harley'i alıp giderlerken Eva'nın motorcu arkadaşları gelir ve onu kurtarırlar.Motorsikletli kız


Korku dolu seks filmi sevenler için ideal bir film.Çamur güreşçisinin motor sevdasını değişik bir biçimde anlatıyor.


Yolda motoruyla gelirken evine davet ettiği erkeklerle beraber olur ve sabaha kadar seks yaparlar.Sabah kalktığında evde başka bir erkek daha vardır ve erkek ters ilişkiye girmeye zorlar ve elindeki harley motoru almak isterken motorcu arkadaşları araya girer.


Aseks.com güvencesi ile sahip olmak artık çok kolay.Bir tıkla artık kapınızda hemen sipariş vererek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab