AseKs.Org

Young Lover Elizabeth

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-12
179.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Young Lover Elizabeth Özellikleri

Fresh Innocence serisinden; Mature Lover - Claire mastürbatör. Pürüzsüz bir girişi vardır. Gerçekçi dudaklara sahiptir. Özel tasarlanmış yivli aşk tüneli sayesinde zevk seviyesini yükseltir. LoveClone RX teknoloji ile aşınma önleyicili malzemeden üretilmiştir, ekstra pudraya ihtiyaç duymaz. 6" (15,2cm) uzunluğundadır.Young Lover Elizabeth

Elizabeth'e Son! :)

Müthiş dudakları incecik yapısı ve vajina ile aynı şekilde üretilmiş dokusu ile size gerçek bir vajina deneyimi vaat eden Young Lover Elizabeth yalnız erkeklerin gözdesi olacak. Genç erkekler için özellikle zevk verici biçimde üretilen ürün aynı zamanda konforlu bir seks deneyimini sizlere sunmakta.

Yurtdışında satış patlaması yaşayan Suni Vajinalar ürün grubunda Young Lover Elizabeth oldukça gözde ürünlerden olmakla birlikte Türkiye içinde Aseks.com tarafından ithal edilmiştir. Fresh Innocence serisi ürünü olan Young Lover Elizabeth'in girişi pürüzsüzdür ve tüm ürünlerimizde olduğu gibi gerçekçi dudaklara sahiptir.

Siz de bu güzide ürünü derhal sipariş vererek Young Lover Elizabeth'in harika zevklerinden faydalanabilirsiniz. Aşınma önleyici malzemeden üretilen ürünün derinliği 15 cm'dir.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab