AseKs.Org

Maxi Male Cream 200 ml.

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-528
138.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Maxi Male Cream 200 ml. Özellikleri

Maxi Male Cream 200 ml. Maxi Male, yüksek kaliteli penis bakım kremidir. Özellikle penis geliştirmeye yönelik cihaz kullanımları için geliştirilmiştir. Maxi Male Cream içeriğinde yer alan Ginseng (uyarıcı-afrodizyak), Gingko ve Maron diInde (mikro kan dolaşımını hızlandıran), Cntella Asiatica (tonik ve azodilatör) içerir. Bu zengin karışım ve yağlı yapısıyla penis yüzeyini nemlendirerek penisteki mikro kan sirkülasyonuna yardımcı olur. KULLANIM: Penis üzerine Maxi Male kremden bir miktar uygulayın. 5-10 dakika hafif masaj yaparak emilimini sağlayın. Penis büyütücü pompanızla normal egzersizini yapın. Kullanım etkisini artırmak için bir miktarda Maxi Male sürerek 7 dakika daha masaj yapmaya devam edin. Yalnız yetişkinler içindir ve haricen kullanılır. Çocuklardan uzak tutunuz. NOT:Maxi Male Cream Fransa dan ithal edilmiştir. 

Maxi Male Cream 200 ml.

 

Penisler gelişiyor

Penisinizin boyutlarından memnun olmayabilirsiniz. Onlara hem daha iyi bir bakım hemde gelişmesine yardımcı destekler neden vermeyesiniz. Birçok insanın hayatında cinsel deneyimleri, hayatlarına daha sorunsuz devam edebilmeleri için çok önemliyken hemde.

Asesk.com tarafından Fransadan özel ithal bu ürün size bütün bu konularda yardımcı olmak için geliştirilmiştir.. Özellikle penis geliştirmeye yönelik cihazların kullanımına yardımcı olmakla beraber penisinizdeki mikro kan sirkülasyonuna yardımcı olarak onu nemlendirir. İçeriğindeki uyuarıcılar sayesinde daha aktif deneyimler yaşamanıza olanak sağlar.

Nasıl kullanılır: Yalnızca 5-10 dakikalık küçük bir masaj yardımıyla penisinize uygulamanız yeterli olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab