AseKs.Org

Magic-Kok 6"

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-183
358.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Magic-Kok 6" Özellikleri

Belden bağlamalı titreşimli protez vibratör. Led ışıklı tireşim kontrol ünitesi mevcuttur. Protez penis kısmı ayrılabilir ve harici olarak kullanılabilir. Harici kullanım için güçlü vantuzu bulunmaktadır, bu sayede partnersiz olarakta kullanılabilir. Protez penis gerçekçi ve et dokusuna yakın his verir. 10 farklı titreşim modu bulunur. Kemerler ayarlabiir, bu sayede her beden ölçüsüne uyumludur. Cilt dostu malzemeden üretilmiştir. 15.2 cm uzunluğundadır.Magıc Kok (6)

Görsel ve kaliteli!

Tatmin edici bir yapıda üretilen Magic Kok 6 belden bağlamalı realistik vibratör'ün en önemli özelliği kuşkusuz tam 10 farklı titreşim modunu desteklemesi. Yavaş ya da hızlı. Bırakın buna keyfiniz karar versin!

Hem görsel olarak hem de işlev yönüyle hoşunuza gidecek bir ürün olan Magic Kok 6, gerçekçi damar görünümü ve led ışık düğmeleriyle de çok amaçlı kullanımlara uygun. Teninizi tahriş etmeyecek tarzda üretilen ürün, aynı zamanda su geçirmeyen özelliğiyle de heryerde kullanıma uygundur.

Sizler de şimdi Aseks.com farkıyla Belden Bağlamalı Realistik Vibratör Magic Kok'a sahip olmak için derhal sipariş verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab