AseKs.Org

Max 48

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-511
87.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Max 48 Özellikleri

Max 48 Bitkisel Ereksiyon Kapsülleri (Bay-Bayan 2 ADET) Kullanımı : Cinsel ilişkiden 30 dakika önce bol ılık suyla kullanılmalıdır.Yarım saat içerisinde ereksiyon gücünüzü maximum seviyeye çıkarabilir,erken boşalmanızı önleyebilir. Önemli Not: Yemeklerden 2 saat önce veya sonra alınız aşırı tok karnına kesinlikle kullanmayınız. Daha güçlü ereksiyon yaşamanıza, seksüel arzunuzun ve performansınızın yükselmesine, ilişki sürenizin uzamasına yardımcı olarak daha mutlu ve sağlıklı bir cinsel hayat sürmeniz konusunda size destek sağlayabilir. Nelere dikkat etmelisiniz ? -Sadece yetişkinler içindir. -48 saat içerisinde 1 kapsülden fazla almayın -Kalp hastalığına, diabete ve yüksek tansiyona sahip olanlar tarafından kullanılmamalıdır. -Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muhafaza edin 

Max 48

 

Baylar bayanlar açılmasın aralar.

Hem erkek hemde kadınların kullanabileceği bir ereksiyon kapsülüyle tanışmak üzeresiniz. Hiç bir şeyin tek taraflı olmadığı bir dünyada, bütün cinsel performansı birinin üstüne yıkmak, herşeyi ondan beklemek haksızlık olur. Eğer güzel bir deneyim yaşamak karşılıklı marifetlerinizi göstermek, üstünüze düşen sorumlulukları alıp bir olmak istiyorsanız, aradığınız şeye çok yaklaştınız.

Max 48 tamamen doğal bitkisel özlerden meydana gelen cinsel güç arttırıcı bir kapsüldür. Aseks.com tarafından sizlere sunulan bu ürünle daha uzun geceler, daha gerçekk bir ereksiyon ve seksüel arzularınızda artış gözleyeceksiniz. Performanslarınızı kapıştırabilir ve istediğiniz kadar sürdürebilirsiniz. Neden bütün hisleriniz uyandırmayasınız?

Nasıl Kullanılır: Yemeklerden  2 saat önce yada sonra alınması gereken bu kapsül sizi 48 saat idare edebilecek güçtedir. Sakın sabırsızlık yapmayın.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab