AseKs.Org

Real Doll

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-666A
4680.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Real Doll Özellikleri

Şişme Bebek
Şişme bebek ile farkı nedir?
Bildiğiniz gibi şişme bebekler, adından da anlaşılacağı gibi şişirilerek kullanılır. Şişme bebekle karşılaştırılamayacak kadar farklar olmakla birlikte aynı cümle içerisinde kullanılması bile bize göre hatadır. Çünkü şişme bebeklerin kullanım ömründen tutun da, dayanıklılığına kadar yüzlerce soru işareti vardır. Kaldı ki plastik ile gerçeğe çok yakın bir silikondan bahsediyoruz. Şişme kadın da dokunduğunuz her nokta plastiktir. Oysa RealDoll silikon partnerler %100 silikondur.
Şişme bebekler, genelde şişirildiği gibi durur, hiç bir yeri hareket etmez ve ayrıca oral ve vajinal girişleri sabit ve

açıktır. Ayaklar ve eller açık ve sabittir. Hareket ettirilemez.
RealDoll silikon partnerler ise, hareket ettirilebilir ve bütün girişler son derece gerçekçidir. Gerçeğinden neredeyse ayırdetmek çok zordur. Şişme bebeklerin ağırlıkları 2-3 kilo civarındadır. Silikon partnerlerin ise ağırlığı 50 Kg. civarında gerçeğe çok yakındır. Hatta gerçek bir kadının vücut ve ağırlık oranından çok daha iyidir. Hem vücudu orantılı hem de kilosu boyuna göre idealdir.
Şişme bebeklerin boyları 120cm civarındayken, silikon partnerlerin 1,75 seçeneği olan vücut tipleri vardır. 150 cm ile 175 cm arasında değişebilmektedir. Bu seçenek tamamen sizin arzunuza göre geçerlidir.
Şişme bebekler fabrika imalatı olup hiç bir noktasına özel bir ilgi ve hassasiyetle yaklaşılmaz. RealDoll gerçekçi bebekler ise tamamen el yapımı ve kişiye özel tasarımlardır. Zaten el sanatları ya da sanat eseri kapsamındadır. Çünkü aynı modelde aynı özelliklerde iki silikon partner bile birbirine benzememektedir. Bunun da nedenin bütün süreçte tamamının el ile yapılıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Şişme bebeklerin maliyetleri genelde Çin menşeli olduklarından çok ucuzdur ve aslında fahiş fiyatlarla satılmaktadır. Kutularındaki fotoğraflar sizi cezbedebilir ancak içi ile dışı farklıdır. Sonunda gideceği yer de çöp kutusudur. Sağlık, kalite ve benzeri konulara değinmiyoruz bile.
RealDoll silikon partnerler Amerika'da üretilir ve Amerika'dan ithal edilirler. Sağlık ve kalite anlamında herhangi bir kusur bulunamaz.
Şişme bebekler eğer ilginizi çekiyorsa, silikon partneri gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Kısa sürede onun beceri ve size verdiği hazzı görecek ve aslaKullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab