AseKs.Org

Dr. Genics Phenomenon 125 ml Aşk Parfümü

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-546
168.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Dr. Genics Phenomenon 125 ml Aşk Parfümü Özellikleri

Kadınların iletişimini hızlandırabilir. (Göz teması, Gülümseme, Saçları ile Oynama vb..) Mevcut partnerinizde cinsel dürtülerin artışı ve Arzulanma etkisi yaratabilir. İlişkide tutkuyu, şehveti arttırabilir. Kullanım Şekli Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Bayanların dikkatini çekmek istediğiniz herhangi bir zamanda, gündelik yaşamda, okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz. Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.Dr. Genics Phenomenon Aşk Parfümü (125 ml)

Kadınları etkilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Karşınızda şöhreti dünyaya yayılan aşk parfümü Dr. Genics Phenomenon! Afrodizyak parfümleri içerisinde en çok satılan ürünlerin başında gelen Phenomenon ’un neler yapabildiğine inanamayacaksınız! Müthiş parfüm kokusunun yanı sıra, içerdiği özel bileşimler ile kadınların hormon dürtülerini etkileyen bir etkiye sahip olan Dr. Genics Phenomenon bu sayede karşı cinste tahrik ve arzu duyma etkisi üreterek işinizi kolaylaştırıyor. Kadınlarla olan iletişimizde size çok faydalı olacak olan afrodizyak aşk parfümü aynı zamanda size kaliteli bir koku sunuyor… Güçlü etkileri ve sonuç veren yapısı ile adı dünyada Aşk parfümüne çıkan bu ürün dünyada milyonlarca erkek tarafından kullanılıyor. 

Aseks.com farkıyla dilediğiniz an dilediğiniz miktarda sipariş edebileceğiniz 125 ml’lik şişesinde satılan Phenomenon Aşk Parfümü hem kadınları cezbedici etkileri hem de çok hoşunuza gidecek enfes kokusuyla sadece karşı cinsi değil sizi de cezbedecek…

Nasıl Kullanılır: Kullanımı şimdiye kadar kullandığınız parfümlerden farklı olmayan  Dr.Genics Phenomenon’u boynunuza, ensenize, dirsek ve bileklerinize sıkmanız tavsiye edilmekle birlikte siz de dilediğiniz bölgelere sıkabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab