AseKs.Org

In Style Multi Fonksiyonel Kırmızı Elit Vibratör

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-793
311.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

In Style Multi Fonksiyonel Kırmızı Elit Vibratör Özellikleri

IN STYLE serisi vibratörler üst düzey özellikleri olan elit bir modeldir. Yenilikçi tasarımı ile dönen spiral hareket motoru ve klitoris uyarı motoru vardır. Uç kısmın içinde dönen inci topları ve klitoris uyarıcısı sayesinde yüksek düzeyde hassasiyet yaşatabilir. Klitoral uyarı için hızı ayarlanabilir ve 5 farklı titreşim ritmine sahiptir. G noktasal uyarı için iç dönme hızı ayarlanabilir ve 5 farklı dönüş moduna sahiptir. Beyaz led ışıklı tek düğme ile açıp kapanma özelliği mevcuttur. Fosforşu turuncu rengi ile size eğlenceli anlar yaşatabilir. Su geçirmezdir. 14 cm uzunluğundandır. 4xAAA (ince) kalem pil ile çalışır. (Piller kutuya dahil değildir.)In Style Multi Fonksiyonel Kırmızı Elit Vibratör

Üst düzey yeni yapı!

Düzey üstü kalitede olan In Style, elit ürünleri seven sosyetik bayanlar için ithal edildi! Harika özellikleri bulunan In Style Multi Fonksiyonel Kırmızı Elit Vibratör, kırmızı rengiyle de şehvetinizi arttıracak.

Çok fonksiyonlu özelliklere sahip olan In Style, dönebilen spiral motoru yanı sıra klitoris uyarıcı özelliği de bulunuyor. 5 güçlü hız modunda çalışabilen ürün, Stil vibratör ürünleri içerisinde çok tercih edilen bir üründür.

Su geçirmeyen yapısı ve üst düzey teknolojisiyle en çok sipariş alan ürünlerden olan In Style Multi Fonksiyonel Stil vibratör'ün kırmızı sürümüne sahip olmak için derhal sipariş verebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab