AseKs.Org

CAREX Skin Prezervatifler ceşitler

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-572
32.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

CAREX Skin Prezervatifler ceşitler Özellikleri

CAREX Ultra İnce Prezervatif Kutu içinde 12 adet prezervatif bulunmaktadır. Doğal latex malzemeden üretilmiştir. Rezervuar uçlu, kayganlaştırıcılı ve şeffaftır. CAREX Prezervatifler; Dünya standartlarında EN ISO 4074:2002 ve Avrupa standartlarında CE kalite belgelerine sahiptir.CAREX Skin CAREX Skin Prezervatifler

Çeşit çeşit prezervatif!

Prezervatifler, hem doğum kontrolü için hemde çeşitli cinsel hastalıklardan korunmanız için oldukça gerekli ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek ithal ettiğimiz en kaliteli ve çeşitli farklılıklarda prezervatifler Aseks.com güvencesiyle sizlere sunuluyor.

İşte CAREX Skin CAREX Skin  Prezervatifleri de hoşunuza gidecek yapıda ürünlerdir. Kutu içerisinde 12 adet prezervatif bulunmaktadır. Prezervatifler kayganlaştırıc özellikli, rezervuar uçlu ve şeffaf yapıdadır.

Aseks hem sizleri hem de partnerinizi düşünüyor ve en uygun fiyat avantajlarıyla en kaliteli prezervatifleri ayağınıza getiriyor. Şimdi sizlerde derhal sipariş vererek bu kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab