AseKs.Org

The Big Squeeze

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-51
242.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

The Big Squeeze Özellikleri

The Big Squeeze Dış Kısmı Hazneli Realistik Suni Vajina

   Tutmayı kolaylaştırmayı sağlamak için tasarlanmış özel dış hazneli, 2 Adet AAA tipi alkalin ince pille çalışan titreşimi ile birlikte yumuşak dokulu tam realistik suni vajina.
Kullanımı:
Herhangi bir talimat gerektirmez her an kullanıma hazırdır.

Önemli:
Kullanım sonrası ılık su ile temizleyiniz. Cihaz içerisinde bulunan pilleri kullanımdan sonra çıkartınız. Silikon dokulu kısımları yıkandıktan sonra kurulayıp pudralayarak muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Ürünün yıpranmasını ve kullanıma bağlı olarak zamanla dokusunun hassasiyetini kaybetmesi bu şekilde önlenebilir.The Big Squeeze

Daha rahat daha esnek!

Daha kolay tutuş... Daha esnek bir vajina'ya ne dersiniz? Bizce gayet makul... Aseks.com her zamanki gibi en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Daha fazla zevk için The Big Squeeze'i tercih edin.

Onu kullananlar memnun, çünkü pratik ve titreşimli. Üstelik gerçekçi ten dokusunda kaliteli malzemeli. Şimdi siz de sipariş vererek bu kaliteli Suni Vajina'ya sahip olabilme imkanına sahipsiniz. Daha fazla düşünmeye gerek kalmadan bu kaliteli ürün The Big Squeeze'ye sahip olabilirsiniz.

Mutlu etmek için önce mutlu olmak gerekir değil mi? Kendinize bir iyilik edin mutlu olmak için The Big Squeeze'yi deneyin...

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab