AseKs.Org

PHEROMONE PERFUME TWILIGHT MAN

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1218
392.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

PHEROMONE PERFUME TWILIGHT MAN Özellikleri

Hot Pheromone Perfume Twilight Man 50 ml.

Aşk kokusu olarakta adlandırılan cinsel isteği uyandırmaya yardımcı olacak kokusu ile çok tercih edilen İngilteredren ithal seks parfümü. Boyun ve kulak arkasına sıkılarak kullanılır. Bayanlarda arzu erkeklerde ise istek uyandırır.

Feromon insanlarda ve hayvanlarda bulunan ve kokusu olmayan salgılardır. Bu salgıları insanlar en çok koltukaltlarından salgılıyorlar. havaya yayılıyor ve havadan diğer hayvanlar/insanlar karşıdakinin ne salgıladığını algılıyor. Ne yazıkki bilim bunu keşfedeli 20 yıldan biraz fazla olmuş.

 

Feromonları Nasıl Hissedebiliriz ?

Feromon zerrecikleri burun içinde bulunan VNO merkezini uyararak uyarının cinsine göre beynin gerekli bölgelerine seksüel sinyal gönderilmesini sağlıyor .

Feromon Nasıl Kullanılır ?

Feromonlu Parfümler, herhangi bir parfümü kullandığınız gibi kullanılabilinir. Boynunuza,dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.Karşı cinsin dikkatini çekmekle ilgilendiğiniz veya uyarıcılığın gücünü hissetmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilinir.İş hayatında kazanmak için gündelik temel işlerde, okulda veya herhangi bir sosyal aktivitede kullanılabilinir.

Feromon Değişimi :

Feromonların insan davranışlarına olan etkisi pek açık seçik olmamakla birlikte davranışlarımızı etkilediği aşikârdır. Çoğu feromonlar vücudun ısınması ile birlikte havaya küçük partiküler halinde karışarak transfer olurlar. Bazı feromonlar ısı ile buharlaşarak havaya karışabilen proteinlerdir. Bunların çoğu öpüşmek ya da deri teması ile karşı tarafa transfer olurlar. Öpüşmek insanın genel kültür davranışında mevcut olup kişisel feromonları iletir. Bir anne bebeğini öptüğünde bu yolla aralarındaki bağ dahada güçlenmiş olur.

Feromonlar iki şekilde etkili olurlar. Birincisi diğerlerine sizin varlığınızı duyuran ve beyinin belli bir noktasını etkileyerek davranış değişikliğine yol açan sinyal feromonlarıdır. İkincisi ise genellikle öpüşmek ve deri teması ile transfer olan ve GnRH üretimini artıran priming feromonlardır. Sonuçta bu transfer ilişki, metabolizma, gelişmeyi yönlendiren diğer birçok hormonun üretimini tetikler.

Feromonlar önceden kodlanmış genetik programları aktive ederler. Feromonlar Sayesinde yüksek miktarda üretilen GnRH seks hormonlarını tetikler.

VNO Nedir ?

Tüm memelilerde varlığı kanıtlanmış ve türler içi davranışları düzenlemede rolü olduğu belirlenen vomeronazal organın aslında ilk saptandığı canlı, insandır. 1703 yılında Ruysch tarafından tesadüfen genç bir insanda tanımlanan vomeronazal organ (VNO) ile ilgili çalışmalar 100 yıllık bir aradan sonra başlamış ve Jacobson'un diğer memelilerde bu organı tanımlayıp adını vermesi (Jacobson organı) ile devam etmiştir. Jacobson, insanda bu organı tanımlayamamış ve bu nedenle insan türünde atrofik olduğunu iddia etmiştir. 1891 yılında Potiquet, insan VNO'ının tam anatomik yapısını, 200 erişkin insanın %25’inde görerek ortaya koymuştur. Bundan sonra 1930 yılına dek VNO ve beyinle bağlantısını sağlayan nervus terminalis (NT) hakkında birçok anatomik çalışma ortaya konmuştur. Bu çalışmaların hepsinde de VNO'ın insan türünde rudimenter ve afonksiyonel olduğu ileri sürülmüştür. Ancak son çalışmalarla VNO'ın insanda intrauterin hayatta geliştiği ve büyüdüğü, tüm insanlarda bulunduğu, beyinsel faaliyetleri etkileyecek derecede fonksiyonel olduğu ortaya konmuştur.

İnsan Geni ve Feromon :

Kişisel çekici feromonlar genelde havaya karışabilen özel çekici kokusu olanlardır. Kokular ve bizlerin o kokulara olan reaksiyonumuz vücut fonksiyonları için çok önemlidir.

İnsan genomunun en önemli bir parçası (yaklaşık 30.000 insan geninden 1500 kadarı % 5) kokunun reseptörünü kodlamak için kullanılır. Anatomik olarak iki organ kokulara karşılık verir. Nasal boşluğun üst kısmında bulunan olfaktif sistem ve nasal septumda bulunan VNO dur.

İnsandaki etkileşimler diğer canlılara oranla daha karmaşık olmasına karşın, kokular yinede insan davranışlarını etkilemekte ve feromonlar cazibeyi ve bağı artırmaktadır. Duygularımızın odaklandığı beynimizin limbik bölgeleri feromonlardan direk olarak etkilenmektedir.

Yetersiz Feromon :

Kokunun az olması duygusal bağı azaltmaktadır. Toplam nüfusun yaklaşık % 1,3 doğuştan koku eksikliği ya da anosmialıdır. Anosmialı şahıslar çoğu kez libido eksikliğinden şikayetçidirler. Bazı araştırmalar yaşlanma ile seks arzusunun azalması ile kokuların azalmasının doğru orantılı olduğunu saptamıştır.

Çoğu feromon belirli bir kokuya sahipken bazıları ise belirgin bir kokuya sahip olmayabilir. Kadınlar çoğu kez daha önce erkekler tarafından giyilmiş olan T-shirtleri yıkamadan giymeyi severler. Orta çağlarda erkekler dans ettikten sonra mendil ile alınlarını silip bunu eşlerine hediye ederlerdi.PHEROMONE PERFUME TWILIGHT MAN (50 ml)

Erkeksi ve Seksi bir koku!

Erkeksi bir koku ve erkeksi bir dokunuş için yeni bir ürün yeni bir soluk olarak üretilen hormon tetikleyici ve kadınları etkileyici Pheromone Perfume Twılıght Man 50 ml’lik şişesiyle Amerika’dan ithal olarak Aseks.com’da!

Bilimsel olarak ispatlanmış olan, kadınlar üzerindeki çekici etkisi ve bu etkisinin yanı sıra harika kokusu sadece kadınları değil sizi de cezbedecek! Kadınlarla olan ilişkilerinizde sizi bir adım öne çıkaracak twılıght man’e alıştıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz…

Nasıl Kullanılır: Kullanımı diğer parfümlerden farksızdır. Vücudunuzda dilediğiniz bölgelere (Boyun, ense, dirsekler,eller) sıkmak suretiyle kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab