AseKs.Org

Clutchıng Bear 1

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-372
143.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Clutchıng Bear 1 Özellikleri

Clutchıng Bear Penis Sıkıcı
Titresimli Kritoris Halkası Titreşimli klitoral uyarıcılı love clone penis sıkıcı Penise takılan ve ilişki sırasında Klitorisi uyaran silikon penis kılıfı erkek kendi penisine takar iliski sırasında partnerinizin orgazm olmasını Kolaylastırır silikon ürün olugundan sürekli kullanılır üzeri kabartmalıdır Üzeri Tırtıklıdır Partneriniz Tırtıklardan Çok Zevk Alacaktır

Ürün C Belgelidir İnsan Sağlıgına Zarar Vermez

NOT - Ürünü Esneterek Penise Takıyorsunuz Kesinlikle İlişki Esnasında Çıkma Yapmaz
Titreşim Motoru - Hız Ayarlıdır Pilleri Kendi İcerisindedir
Penisin Geçtiği Genişik Çapı - 4,5 ,  cm
Minimum Kullanım Sayısı - 150
NOT - Ürünü kullandıktan sonra iyice temizledikten sonra tekrardan kullanıma hazır olacaktır
Marka - USA
Not : Ürünü kesinlikle güneşte bırakmayınız Ürün temizliğinde beyaz el sabunu ve ılık su kullanınız deterjan ve sıcak su ürüne zarar verebilir 

Clutchıng Bear 1

 

Sımsıkı penisler

İlişkileriniz eski tadını vermiyor olabilir. Bu durum birçok kişinin yaşadığı olağan bir problemdir. Bunlar için üretilen özel fantazi ürünleri sıkıntılarını yok etmek ve size daha haz dolu şehvetli geceler geçirtmek için özel olarak üretilmektedir. Partnerinizi daha fazla uyaran bir gücünüz olsun istemez miydiniz? Hemde bunu sevimli ve manidar bir yolla yaparak.

Clutchıng Bear 1 tam sizin aradığınız ürün olabilir. Tatlı bir ayı şeklindeki yapısıyla bu penis sıkıcı ürün silzer için Aseks.com tarafından özel ithal edilmiştir. Hem manidar hemde eğlenceli görünüşüne göre çok daha fazla etkiye sahiptir. Bayanların klistoral uyarımını arttırarak dahada arzulu olmasını sağlar.. Titreşim motoru ve hız ayarları sayesinde hem penisiniz hemde eşinizin ruh hali olumlu etkilecek.

Bu güçlü ürün 150 kez kullanılabilirlik özelliğine sahip olup,çok kolay birşekilde yani ılık su ve sabunla  temizlenmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab