AseKs.Org

ATEŞLİ RAHİBELER

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0506
23.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

ATEŞLİ RAHİBELER Özellikleri

 Güzel ve seksi bir kadın olan Miriam'a ölen dedesinden miras olarak bir otel kalır. Otel tatil adalarından birindededir ve uzun zamandir işletilmemektedir. Miriam adaya geldikten kısa süre sonra işinin ne kadar zor olduğunu anlar, bir taraftan oteli çalışır hale getirebilmek için uğraşırken diğer taraftan adadaki komşu otelin sahibi olan Adolfo'nun kendisini engellemek için çıkardığı zorluklarla boğuşmak zorundadır, adamın niyeti oteli ele geçirmektir ve Miriam'ın gelişi planlarını bozar. Azimli ve kendinden emin bir kadın olan Miriam bütün tersliklerin altından kalkıp oteli hazır hale getirdikten sonra burada tanıştığı insanlar ve gelen konuklarla birlikte zevkli bir yaşama kavuşacaktır.. Seks dolu günler başlamaktadır.Ateşli Rahibeler


Dedesinden miras kalan oteli nasıl daha fazla haraketlendireceğini düşünen Miriam farklı çözümler dener.Yan otel sahibi de işlerini bozmak için elinden ne geliyorsa türlü türlü oyunlar yapar.Miriam otele gelen müşterilerle de özel olarak ilgilenir ve mükemmel geceler yaşatır.


Aseks.com güvencesi ile sahip olmak artık çok kolay.Bir tıkla artık kapınızda hemen sipariş vererek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab