AseKs.Org

Superglide Pinapple

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: C-1244
111.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

Superglide Pinapple Özellikleri

SUPERGLIDE PINAPPLE Akışkan keyif 75 ml tüp SU BAZLI ANANAS AROMALI KAYGANLAŞTIRICI MADDE Vücutta kayganlık hissini kuvvetlendirir, özellikle kondom ve lateks ürünlerle kullanımı kolaylaştırır. ÜRÜN BİLGİLERİ: SUPERGLIDE çok yüksek standartta kaliteli kayganlaştırıcı bir maddedir. İnanılmaz şekilde vücutta kayganlık sağlar. Uzun zamana yayılı olarak da kullanılabilir. İçindeki malzemelerin kalitesi ten için çok hoştur. SUPERGLIDE özellikle kondom, masaj ekipmanları, hijyenik prezervatif ve lateks ürünlerle beraber kullanıma uygundur. Suda eriyebilir ve dermatolojik olarak test edilmiştir. KULLANIM VE MİKTAR: Vücudunuzun istediği bölgesine bir miktar SUPERGLIDE sürün. Optimal etkisinden emin olmak için eşit miktarda ve yumuşakça masaj yapılmalıdır. UYARI: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temasından kaçınınız. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.Superglide Cherry 75 ml

Ananas aromalı!

Superglide Kayganlaştırıcı Jel'den bir yeni nesil ürün daha. Kayganlaştırıc özelliğiyle kadınların çok tercih ettiği ürünlerden olan Superglide Cherry, harika özelliği yanı sıra aldığınız hissiyatı da arttıracak maddelere sahiptir.

Siz sadece gerektiği kadarını kullanın ve gerisini ona bırakın. Partnerinizi de verdiği kayganlık özelliğiyle çıldırtacak niteliklere sahip olan Superglide Cherry'i kullandıktan sonra vazgeçmeniz zor olacak. Ürünün Ananas aromalı versiyonu olan bu sürümü de çok seveceksiniz.

Şimdi sizde bu harika ürüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; hemen Aseks.com güvencesiyle sipariş vermek.


Uyarı: Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Göze ve iltihaplı deriye temastan kaçının. Kuru ve serin ortamda saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab