AseKs.Org

AMADEUS MOZART

Stok Durumu: Stokda Var
Kod: lp0503
23.00 ₺
Aras kargo ile şubede ödeme
Ptt ile kapıda ödeme
Kredi karti ile ödeme
Banka Havalesi İle Ödeme
İstanbul İçi Kurye ile Teslimatta Ödeme
Açıklama Yorumlar

AMADEUS MOZART Özellikleri

 Genç Mozart piyanosu çalmaya başlayınca, kadınlara garip haller olmaya başlamaktadır. Mozart çaldıkça onlar soyunup dökülür ve seks yapmaya başlarlar. Ölen kocasına çok bağlı olan dul kadının vücudu istekleriyle titremektedir. Bunları açığa çıkartmak için Mozart'ın bestelerine ihtiyaç vardır. Besteler yapıldıkça kadınlar açılır ve seks duygularını fazlasıyla tatmin ederler. Birgün kraliçe ile ilişki içindeyken Mozart yapamayacağını söyler, buna kızan kraliçe onu hapseder ve asılmasını ister. Ancak arkadaşı kraliçe ile ilişkiye girip onun isteklerinin tamamını yapıp Mozart'ı kurtarır.Amadeus Mozart


Mozartı hiç böyle seks kokan haraketlerde görmediniz.Her çaldığı olay oluyor ve kadınlar dayanamıyorlar.


Mozart piyano başına geçip çalmaya başladığında kadınlara bir haller oluyor ve soyunarak mozartla sevişmeye başlıyorlar.Çılgınca doyumsuzca sevişen kadınlar.Kraliçe de mozarta çalmasını ister çalmayınca asılmasını ister fakat arkadaşı kraliçeyle birlikte olarak  mozartı kurtarır.


Aseks.com güvencesi ile sahip olmak artık çok kolay.Bir tıkla artık kapınızda hemen sipariş vererek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın

Ürün Hakkındaki Yorumunuz

Rumuzunuz*
Yorumunuz*
Not: Html kod yazmayınız.

Custom Tab